campingaz-logo-white
campingaz-logo

Campingaz – grille gazowe

Zawsze jest przyjemnie i zabawnie zorganizować imprezę w małym gronie rodzinnym lub duże party z przyjaciółmi i sąsiadami. Osoba, która to organizuje musi zdecydować jaki typ grilla do tego celu wybierze. W chwili obecnej, mamy na rynku szeroki wybór grilli. Począwszy od grilli na węgiel drzewny, grilli elektrycznych i na gazowych kończąc. Ktoś kto lubi towarzystwo i często grilluje, może dzięki grillowi gazowemu w znacznym stopniu zaoszczędzić czas i pracę konieczne do przygotowania potraw.

Dlaczego wybrać grilla gazowego?

Bezpieczeństwo
W czasie grillowania na gazie, odpada uciążliwe, czasochłonne przygotowywanie i rozpalania węgla drzewnego. Grill ten jest bezpieczniejszy dlatego, że nie iskrzy i nie wypada z niego rozżarzony węgiel, który mógłby cokolwiek zapalić i poparzyć obsługującą go osobę.

Prosta obsługa
Rzeczy proste są piękne. Na gazowych grillach można już w przeciągu kilku minut po włączeniu zapalarki rozpocząć grillowanie. Daje to osobie obsługującej możliwość zajęcia się towarzystwem, zamiast nieustannej kontroli grilla. Urządzenie jest proste, może go obsługiwać również początkujący kucharz.

Różnorodność
• Jeżeli przyjaciele lub gospodarze nie mają chęci na smakołyki z grilla, można wykorzystać grill jako piekarnik.
• W czasie grillowania możemy regulować temperaturę /większość modeli Campingaz posiada niezależną regulację temperatury prawej i lewej części rusztu/pozwala to na przygotowanie bardziej wykwintnych smakowo potraw. Nie mamy takich możliwości korzystając z grilla na węgiel drzewny.
• Przy przeprowadzonych badaniach na specjalnej grupie osób korzystających z grilla, udowodniono, że grillowanie potrawy na grillu lawowym lub na węgiel drzewny nie różnią się parametrami smakowymi.

Ekonomia
Porównania przeprowadzono na konsumentach standardowych. Porównanie kosztów grilla gazowego z grillem na węgiel drzewny jest bardzo proste. Korzystając przez okres dwóch lat z tych urządzeń
dojdziesz do wniosku, że są identyczne, ale już w przyszłym roku uzyskasz oszczędności, pod warunkiem stosowania grilla gazowego. Jest to prosta kalkulacja, która umożliwi ci właściwy zakup grilla.

Montaż, gwarancja i serwis
• Grille Campingaz wyprodukowano w taki sposób, aby właściciel mógł na podstawie załączonej instrukcji łatwo go złożyć. Poszczególne części są już zmontowane w celu szybkiego montażu i zaoszczędzenia czasu klienta.
• Firma Campingaz gwarantuje wysoką jakość wszystkich modeli grilli gazowych, nieskomplikowaną konstrukcję, trwałość produktu oraz minimalne koszty konserwacji grilla.
• Dystrybutor zapewnia serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny wszystkich sprzedanych modeli grilli Campingaz.

Zapoznaj się z najnowszymi produktami Campingaz

Zobacz pełną odsłonę witryny

Campingaz

Dawid

Jabłoński

BRAND MANAGER

dave
campingaz-logo-white